free website maker

VYUŽI NAŠE
AKČNÉ KOMPLETY 

BEZPEČNOSTNÉ DVERE EXKLUZÍV

Mobirise

Bezpečnostné dvere aj so zárubňou tvoria výrobok, ktorým môžeme garantovať vysoké požiadavky zákazníkov na bezpečnosť majetku, nároky na tesnosť, zvukovú a protipožiarnu izoláciu a v neposlednom rade aj dizajn. Tvarom a moderným prevedením umožňujú nenásilné a estetické začlenenie do všetkých druhov stavebných objektov.

Dvere sú vyvinuté v spolupráci s Kriminalistickým a expertíznym ústavom v Bratislave tak, aby spĺňali najnáročnejšie bezpečnostné a protipožiarne kritéria, podložené certifikátmi. Viacbodové uzamykanie ovládané cylindrickou vložkou ISEO R-6 je diskrétne ukryté a rovnomerne rozložené po obvode dverí. Dvere Exkluzív sú dodávané výlučne s bezpečnostnou zárubňou.

Vystužené oceľové profily

Bezpečnostné dvere Exkluzív sú vyrobené z oceľovej platne hrúbky 1,5 mm. Po celej ploche sú vystužené oceľovými profilmi, ktoré zabezpečujú ochranu na miestach, kde je umiestnených najviac bezpečnostných prvkov.

Päť-bodový uzamykací systém

Tvoria ho západky, ktoré sú vyrobené z ušľachtilej ocele. Vystužená zárubňa obsahuje dvojnásobne spevnené uzamykacie otvory. Ľahké otváranie umožňuje trojité zavesenie na oceľových pántoch zabezpečených proti zosadeniu.

Mobirise

Rustic

Mobirise

Kazeta

Mobirise

Modern

Mobirise

Roko

Mobirise
Mobirise

Rez bezpečnostných dverí Exluzív 

1.Špeciálna zárubňa vyrobená z oceľového plechu hrúbky 1,5 mm tr. 11373 vyrábaná na požadovanú hrúbku stavebnej priečky, ktorá je pri montáži zaliata betónovou zmesou, čím je zabezpečená proti deformáciám tlakom.
2.Celokovové bezpečnostné dvere vyrábané v prevedení ľavo a pravo-otváravé s rozmermi:
-výška 2000 mm je rovnaká pre všetky varianty
-šírka 800 mm, 850 mm, 900 mm
-povrchovo upravené podľa aktuálnej ponuky vzorkovníka povrchových úprav, alebo špecifických požiadaviek odberateľa
3.Širokouhlý panoramatický priezorník (180°) podľa prevedenia povrchovej úpravy kovania.
4.Guľová kľučka so zámkom v 3900 POM v prevedení chróm alebo zlato.
5.Špeciálne oceľové kovanie s bezpečnostnou vložkou ISEO R- 
6.Pevné oceľové kolíky na pántovej strane dverí zabezpečujúce dvere proti zasadeniu.
7.Západka z ušľachtilej, tepelne spracovanej ocele 3x (súčasť 5-bodového uzamykania).
8.Špeciálne oceľové pánty zabezpečené proti zosadeniu.
9.Zamykací mechanizmus, ktorý zapadá priamo do oceľových západiek.
10.Vnútorný priestor dverí vyplnený minerálnou lisovanou vlnou Nobasil M 35kg / m3, s tepelno-izolačnými, protihlukovými a protipožiarnymi vlastnosťami. Ako izolant pri protipožiarnom prevedení sa používa izolačná doska TAPIT.
11.Samoistiaca západka, ovládaná guľovou kľučkou.

Kvalitné uzamykanie
Bežným štandardom sú veľmi odolné zámky s modernou cylindrickou vložkou, chránené aj bezpečnostným kovaním. Kvalitné uzamykanie Dnes sa používajú cylindrické vložky s až desiatimi nastavovačmi, ktoré neomylne „spoznajú“ ten správny interaktívny kľúč. Niektoré vložky sú dokonca schopné samy sa „preprogramovať“, takže pri strate alebo krádeži pôvodného kľúča môžeme do toho istého zámku vložiť náhradný kľúč, ale s novým kódom. K dispozícii sú milióny kombinácií, takže každý zámok je unikát s originálnym kľúčom, ktorý sa dá vymeniť alebo kopírovať len po predložení vlastníckej karty a osobných dokladov.

Mobirise

© Copyright 2019 dverebyvanie.sk - All Rights Reserved